Wiele osób chce powtórzyć sukces Magdy. Do nowej edycji "Big Brothera" zgłosiło się 10 tys. chętnych

Do nowej edycji "Big Brothera" zgłosiło się już niemal 10 tys. użytkowników.
Do nowej edycji "Big Brothera" zgłosiło się już niemal 10 tys. użytkowników. Fot. Instagram / @bigbrother.tvn7
Mimo, że z początku w programie wiało nudą, comeback "Big Brothera" okazał się wielkim sukcesem stacji TVN 7. Po sukcesie Magdy Wójcik – zwyciężczyni reality show – do kolejnej edycji programu zgłaszają się tłumy chętnych. Na castingi przyjęto już niemal 10 tys. zgłoszeń.


Kiedy ogłoszono castingi do niedawno zakończonej edycji, po dwóch tygodniach od informacji o przesłuchaniach twórcy mieli już 5 tys. zgłoszeń. Jeśli chodzi o kolejne wydanie polskiego "Big Brothera", to w analogicznym czasie chętnych jest już 10 tys. Taka liczba potwierdza to, czym chwali się stacja TVN 7 – program był strzałem w dychę.Casting do jesiennej edycji potrwa jeszcze około kilku tygodni. Poznaliśmy już pierwszą mieszkankę domu Wielkiego Brata. Jest nią Karolina Włodarska.Sukces "Big Brothera"
"Big Brother" na antenie TVN7 zadebiutował w niedzielę 17 marca. Średnia widownia wszystkich odcinków wiosennego sezonu reality-show wyniosła 758 tys. osób, co przełożyło się na 5,28 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 8,85 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 6,96 proc. w grupie 16-59.

Źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...