Nowe fakty ws. morderstwa w Jabłonnie. Partner zabitej 37-latki usłyszał zarzuty

Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów.
Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
W piątek w miejscowości pod Legionowem znaleziono ciało kobiety, a obok leżące niemowlę. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego w tej sprawie Ariela C., partnera 37-latki. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów.


33-latek usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy zabójstwa kobiety, drugi zaś narażenia na bezpośrednią utratę życia lub zdrowia niemowlęcia. – Z formalnego punktu widzenia, mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów – przekazał prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Z informacji TVN 24 wynika, że Ariel C. jest już trzecią osobą zatrzymaną w tej sprawie. Dwóch pozostałych mężczyzn zostało przesłuchanych jedynie w charakterze świadków. Potem zostali oni zwolnieni.

Do tragicznego zdarzenia w Jabłonnie doszło w piątek wieczorem. Zwłoki kobiety odkryła jej siostra, która weszła do mieszkania przez okno. Ciało 37-latki przykryte było kocem. Wszędzie dookoła widać było ślady krwi. Obok kobiety leżało dwumiesięczne niemowlę. Dziecko przeżyło.

Prokuratura podejrzewa, że kobieta została zamordowana – na jej ciele widoczne były rany kłute oraz ślady wskazujące na to, że ktoś dusił ją paskiem.

źródło: TVN 24
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki