Nowe fakty o zabójstwie 9-miesięcznej Blanki. Przed śmiercią dziewczynki w mieszkaniu był ktoś jeszcze

Nowe informacje ws. zabójstwa 9-miesięcznej dziewczynki w Olecku. Sąsiedzi mówią o tajemniczym mężczyźnie.
Nowe informacje ws. zabójstwa 9-miesięcznej dziewczynki w Olecku. Sąsiedzi mówią o tajemniczym mężczyźnie. Fot. Maciej Świerczyński / Agencja Gazeta
Ujawniono nowe informacje na temat makabrycznej zbrodni w Olecku. 9-miesięczna Blanka została skatowana na śmierć, a podejrzanymi w sprawie są matka dziecka i jej konkubent. Tymczasem okazuje się, że w tragedię może być zamieszany jeszcze inny mężczyzna.


To morderstwo wstrząsnęło w ostatnim czasie całą Polską. 9-miesięczna Blanka z Olecka została zabita poprzez uderzenie narzędziem tępokrawędzistym w głowę i inne części ciała. Dziewczynka padła także ofiarą wykorzystania seksualnego. Te informacje potwierdziła prokuratura z Suwałk.

Zarzuty zabójstwa i znęcania się nad kilkumiesięcznym dzieckiem usłyszeli 24 czerwca matka dziewczynki Anna W. oraz jej partner Grzegorz W.

W śledztwie pojawiają się też nowe, zaskakujące okoliczności, które mogą wpłynąć na całe dochodzenie. Jak podaje "Fakt", w sprawę zabójstwa dziewczynki ma być zamieszany ktoś jeszcze. Sąsiedzi pary mieli wspominać o tajemniczym mężczyźnie, który był widziany, jak wychodził z mieszkania, gdzie doszło do tragedii w piątek – dwie godziny przed zgłoszeniem morderstwa.

Wspomniany mężczyzna podobno często przyjeżdżał do Anny W. i zostawał u niej na noc. Miał też urządzać z nią zakrapiane alkoholem imprezy. Na razie śledczy nie potwierdzają doniesień o tym, by w sprawie zabójstwa dziewczynki poszukiwany był inny podejrzany.


źródło: Fakt24.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...