Urbański zaskoczył fanów zdjęciem z młodości. "Pan był brunetem?!"

Hubert Urbański słynie ze swoich białych włosów
Hubert Urbański słynie ze swoich białych włosów Fot. Instagram / Hubert Urbański
Jeśli Hubert Urbański, to siwe włosy. Tak myśli przynajmniej cała Polska. Jednak nie zawsze tak było – prowadzący "Milionerów" pokazał na Instagramie swoje zdjęcie z młodości, na którym jego fryzura jest zupełnie innego koloru.


Hubert Urbański to już telewizyjna ikona. Wszysto za sprawą "Milionerów", którzy – mimo że prezenter prowadził również inne programy – są najważniejszym i najpopularniejszym show w dorobku gwiazdy TVN.

Urbański ma również istotny znak rozpoznawczy – siwe włosy. Te na głowie 53-letniego obecnie prezentera pojawiły się dość wcześnie. Widzowie tak przyzwyczaili się do siwizny prowadzącego "Milionerów", że wstawione przez niego na Instagramie zdjęcie z młodości... dogłębnie ich zszokowało. Młody Urbański ma na nim bowiem kruczoczarną czuprynę i jest nie do poznania."A ja myślałam że Hubert Urbański urodził się z już białymi włosami...", "Wow! Pan był brunetem?! Ale super!" – internauci skomentowali zdjęcie, na którym Urbański nie dość, że ma czarne włosy, to jeszcze jest... bez koszulki.

Większość komentujących nie ma jednak wątpliwości: mimo upływu wieku Urbański wygląda teraz świetnie. "Teraz też Pan dobrze wygląda, powiem że nawet lepiej", "Ojej ale chudzinka! Panie Hubercie mężczyzna jak wino" – pojawiły się opinie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki