"Piękna, z anielskim głosem". Znany raper zachwyca sie Edytą Górniak – artyści mają romans?

Co łączy piosenkarkę Edytę Górnia i rapera Malika Montanę?
Co łączy piosenkarkę Edytę Górnia i rapera Malika Montanę? Fot. Instagram / Edyta Górniak, Instagram / Malik Montana
Edyta Górniak to już ikona polskiej muzyki, Malik Montana – znany raper. Na Instagramie więc zawrzało, gdy muzyk publicznie zachwycał się urodą i głosem piosenkarki. Fani wietrzą romans.


Edyta Górniak aktualnie nie jest w związku. Co jakiś czas plotkarskie media spekulują więc o nowych obiektach zainteresowania 46-letniej gwiazdy. Tym razem padło na 30-letniego niemiecko-polskiego rapera Malika Montanę.

Plotki nie są nieuzasadnione. Malik wstawił bowiem na Instagram nagranie z piosenkarką, która słucha jego muzyki. "Piękna, z anielskim głosem. Edyta Górniak wie, czego się słucha" – napisał raper.

Na post zareagowała sama Górniak. Piosenkarka również nie szczędziła Montanie komplementów. "Super nuta. Lubię" – skomentowała, chwaląc singiel rapera. Interakcję artystów szybko wyłapały media, które twierdzą, że na rzeczy może być romans.Nie wiadomo, czy Górniak i Montana faktycznie są para, jednak Plejada.pl donosi, że piosenkarka i raper planują muzyczną współpracę. Niebawem mają oni zaprezentować swój wspólny projekt. Z pewnością spodoba się to fanom duetu. Pod postem Montany pojawiło się bowiem wiele komentarzy sugerujących, że powinien on nagrać z Górniak utwór.

źródło: Plejada
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię