"Za głęboko zanurzyłam się w stresy". Edyta Górniak skomentowała swoje zasłabnięcie

Edyta Górniak skomentowała swoje zasłabnięcie.
Edyta Górniak skomentowała swoje zasłabnięcie. Fot. Instagram / @edytagorniak
Fani Edyty Górniak przeżywali chwile grozy, kiedy ich idolka wylądowała w szpitalu w Opolu. Piosenkarka zapewnia, ze czuje się już dobrze i przeprasza swoich miłośników za stresującą sytuację. "Robię wszystko, aby zregenerować organizm i stanąć dla was na scenie" – napisała na Instagramie.


"Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej" – napisała Edyta Górniak na Instagramie.Piosenkarka trafiła do szpitala w piątek z podejrzeniem zawału serca. Uskarżała się na bóle w klatce piersiowej. Szybko jednak opuściła placówkę. – Wczoraj o godzinie 3 nad ranem Edyta opuściła szpital i wróciła do hotelu. Po wszystkich niezbędnych badaniach nie potwierdziła się wstępna diagnoza o zawale serca – mówił menadżer gwiazdy w rozmowie z portalem "Pudelek".

W najnowszym poście Edyta Górniak potwierdziła, że w niedzielę wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru. "Nie wyobrażam sobie świętować tak pięknego, wspólnego Jubileuszu utworu 'To nie ja' inaczej, niż w moim rodzinnym Opolu. Dlatego robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie. Przepraszam i Dziękuje całym sercem" – czytamy we wpisie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Koniec papierowych legitymacji! Szkoły wprowadzają w życie nowe przepisy MEN

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
CYTATY 0 0Pięć ważnych cytatów, które doskonale oddają nową sytuację w Polsce