Nie działa ci Facebook i Instagram? To z powodu globalnej awarii

Użytkownicy Facebooka, Messengera i Instagrama zgłaszają masowo awarię serwisów.
Użytkownicy Facebooka, Messengera i Instagrama zgłaszają masowo awarię serwisów. Fot. Pexels
W środę po godzinie 15:00 serwisy społecznościowe Facebook i Instagram zaliczyły sporą awarię. Nie działają ich niektóre kluczowe funkcje. Najgorzej jest z Instagramem, bo nie można na nim publikować nowych zdjęć ani relacji.


Jak widać na mapie największe problemy z mediami społecznościowymi mają mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Polski, Niemiec, Włoch i Portugalii. Na całym świecie internauci od godziny 15:00 zgłaszają, że nie mogą dodać nowych zdjęć na Instagramie, opublikować relacji lub wrzucić świeżych postów na Facebooku.
Dodatkowo wielu użytkownikom nie wyświetlają się stare zdjęcia na koncie na Facebooku oraz relacje znajomych na Instagramie. Na razie nie wiadomo co jest źródłem tak ogromnej awarii w tak wielu serwisach społecznościowych.

Niektórzy użytkownicy zauważyli, że problemy zaczęły się już w poniedziałek. Takie zgłoszenia kierowali posiadacze kont na Instagramie. Nie mogli momentami publikować zdjęć. To już kolejna awaria Facebooka i Instagrama w tym roku. Do poprzedniej tak poważnej usterki doszło w marcu.

źródło: Downdetector.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"