Klikacie w to na własną odpowiedzialność. Godlewska tym razem zaśpiewała hymn USA

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA.
Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA. Fot. Facebook.com / @Godlewska
Śpiewać każdy może. Trochę gorzej, albo... jeszcze trochę gorzej. Małgorzata Godlewska, czyli jedna ze słynnych sióstr, nie porzuciła wokalnej kariery i wzięła na warsztat kolejny utwór. Tym razem zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych. A swoim wykonaniem oczywiście pochwaliła się w sieci.


Pamiętacie, jak siostry Godlewskie dumnie zaśpiewały hymn Polski? To nagranie trudno było przeoczyć w sieci, bo z miejsca stało się hitem. Ale powiedzmy sobie szczerze – lepiej, gdyby nigdy nie powstało.

Można było mieć nadzieję, że siostry dadzą sobie spokój z wokalnymi popisami, ale nic z tego. 4 lipca, czyli w amerykańskim Dniu Niepodległości, Małgorzata Godlewska zaprezentowała w sieci własne wykonanie… hymnu USA.

Jak wyszło? Możecie się domyślać. Dla wszystkich, którzy do tej pory nie zetknęli się z twórczością sióstr Godlewskich informacja: dźwięk włączacie na własną odpowiedzialność.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Jeszcze tylko wojny z USA nam brakowało!" – stwierdził jeden z internautów. Niektórzy ocenili materiał dosadniej. "Nawet w Simsach takiej patologii nie da się zrobić" – czytamy. Inni przewidują nawet, że po tym nagraniu Amerykanie już na pewno… nie zniosą nam wiz do USA.

Siostry Godlewskie po raz kolejny nie dają o sobie zapomnieć. Wcześniej już pokazały na przykład, jak półnagie zagrzewają polskich piłkarzy do boju albo przebrane za Marilyn Monroe składają życzenia prezydentowi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"