Hejterzy zaatakowali Dulkiewicz. Zaczęło się od wpisu o jej rodzicach i... Lechu Kaczyńskim

Aleksandra Dulkiewicz wspomniała wyróżnienia, które Lech Kaczyński przyznał jej rodzicom. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.
Aleksandra Dulkiewicz wspomniała wyróżnienia, które Lech Kaczyński przyznał jej rodzicom. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Fot. Michał Ryniak / Agencja Gazeta
Rodzice Aleksandry Dulkiewicz zostali odznaczeni jeszcze przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Prezydent Gdańska pochwaliła się tym na Twitterze, ale chyba nie przewidziała, że swoim wpisem podzieli internautów, którzy sympatyzują z Prawem i Sprawiedliwością.


"Ordery moich Rodziców za działalność w opozycji dla innych, Solidarności, Gdańska i Polski. Dla nich wtedy, tak i dla mnie dziś, to zawsze części całości! Dumna i wdzięczna, czuję się zobowiązana do kontynuacji pracy dla Ojczyzny" – napisała Aleksandra Dulkiewicz na Twitterze. W swoim poście zaznaczyła, że jej rodzice otrzymali ordery na mocy decyzji prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Mama obecnej prezydent Gdańska, Izabela, została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Z kolei jej ojciec, Zbigniew Franciszek – Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. 

Po publikacji Dulkiewicz na Twitterze zawrzało. "Czemu się Pani rodzicami podpiera? To ich zasługa i ich medale za to co zrobili. Pełen szacunek dla nich. Pani zdaje się zapominać, że jest prezydentem miasta a nie prezydentem kraju. Pani rola to samorząd lokalny, nie musi Pani zbawiać całej Polski" – napisał jeden z internautów.

Krytycznych odpowiedzi było jeszcze więcej. Odezwali się również sympatycy PiS. "To proszę pomyśleć - dopiero Prezydent Kaczyński docenił. Czyli polityka historyczna PiSu nie taka zła" – czytamy w innym komentarzu.

"Każdy pracuje na swoją własną reputację. Przy braku własnych zasług i nadmiarze potknięć ordery rodziców mogą nawet stać się wyrzutem, a nie powodem do dumy" – stwierdził kolejny użytkownik.

"A ul. prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez gardło nie chciała wam przejść" – wypomniał ktoś inny.

To tylko kilka przykładów, ale pod postem Dulkiewicz zebrała się lawina negatywnych wpisów. Na żaden z nich prezydent Gdańska do tej pory nie odpowiedziała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"