Kultowy "Czar par" powraca do TVP. Młody aktor ma być "nowym Krzysztofem Ibiszem"

"Czar par" to kultowy program lat 90. Jednym z prowadzących był Krzysztof Ibisz
"Czar par" to kultowy program lat 90. Jednym z prowadzących był Krzysztof Ibisz Kadr z TVP
"Czar par" to jeden z najlepszych formatów i najbardziej kultowych programów polskiej telewizji. Małżeńskie show z ogromnym rozmachem oraz urok prowadzącego Krzysztofa Ibisza wielu z nas wspomina z uśmiechem do dziś. Nic dziwnego, że TVP przymierza się do reaktywacji teleturnieju.


O wielkim powrocie "Czaru par" mówi się od dawna, ale do tej pory nie ujawniono konkretnej daty premiery. Media podają nieoficjalnie, że ma trafić do jesiennej ramówki. Plotkuje się też dużo o "nowym Ibiszu".Nowym prowadzącym ma być Antoni Królikowski. "To według włodarzy TVP współczesny Krzysztof Ibisz, który jest stworzony do prowadzenia programów i konferansjerki – zdradza informator "Faktu". (...) On ma w TVP bardzo dobre notowania. Niedawno zrobiono badania, z których wynika, że widzowie TVP bardzo go lubią za spontaniczność i luz" – donosi tabloid.30-letniego aktora również jesienią zobaczymy w kontrowersyjnym filmie Patryka Vegi "Polityka". Oby jego rola (wciela się w postać inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem) nie pokrzyżowała planów.

Wcześniej do prowadzenia typowana była Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał. Niestety w ostatnim czasie straciła pracę w TVP w atmosferze skandalu.
Oryginalny program był emitowany w latach 1993-1996 na antenie TVP. Prowadzili Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz, dla którego stał się on przepustką do wielkiej kariery. W ciągu jednego roku w programie o dom i Mercedesa rywalizowało ok. 50 par.

Dlaczego taki hit spadł z anteny po trzech latach? Spekuluje się, że przez aferę związaną z finałem ostatniej edycji. Dwie pary zdobyły identyczną liczbę punktów, dlatego producenci wpadli na pomył, by podzieliły się nagrodami po równo. Zwycięzcy jednak nie doszli do porozumienia i sprawa skończyła się w sądzie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
0 0
0 0
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki