Liroy pozdrowił Polaków z Pałacu Prezydenckiego. Odbył "poważną rozmowę" z Dudą

Piotr Liroy-Marzec spotkał się z Andrzejem Dudą.
Piotr Liroy-Marzec spotkał się z Andrzejem Dudą. Fot. Facebook.com / Liroy
Piotr Liroy-Marzec spotkał się z Andrzejem Dudą. Poseł na Facebooku udostępnił nagranie, w którym zapewnił, że odbył z prezydentem "poważną rozmowę o Polsce".


Nie wiadomo, o czym rozmawiali, ale faktem jest, że Piotr Liroy-Marzec pojawił się w Pałacu Prezydenckim. Z relacji posła wynika, że w wielu kwestiach miał z prezydentem bardzo podobne zdanie. Poniżej krótkie wideo, którym Liroy-Marzec pochwalił się na swoim Facebooku.

Przypomnijmy, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego Piotr Liroy-Marzec bezskutecznie ubiegał się o mandat z list Konfederacji.

Z kolei 9 lipca portal wPolityce.pl poinformował o końcu sojuszu Liroya-Marca z Markiem Jakubiakiem. Okazuje się, że obaj byli politycy Kukiz'15 jednak nie wystartują razem w jesiennych wyborach parlamentarnych. Za decyzją mają stać plany Jakubiaka, który chce zawarcia sojuszu z PSL. Takie informacje przekazał Maciej Maciejowski, wiceprezes stowarzyszenia Skuteczni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"