Zagadka tajemniczych zdjęć z "Breaking Bad" rozwiązana. Fani serialu mogą czuć się rozczarowani

Aktorzy "Breaking Bad" reklamowali alkohol.
Aktorzy "Breaking Bad" reklamowali alkohol. Fot. Instagram/breakingbad
W ostatnim czasie informowaliśmy, że najprawdopodobniej do kin trafi niedługo film "Breaking Bad", a tajemnicze zdjęcia publikowane przez Aarona Paula i Bryana Cranstona są tego potwierdzeniem. Jak się okazało, ostatnia aktywność aktorów w mediach społecznościowych nie była związana z nadchodzącym sequelem serialu, a z reklamą meksykańskiej wódki.


W mediach społecznościowych u obu panów o tej samej godzinie pojawiło się niedawno zdjęcie, na którym Bryan Cranston i Aaron Paul przedzierają się na bosaka przez rzekę o kamienistym dnie. Pod fotografią widniał podpis "Even Sooner". Wiele osób myślało, że jest to odnośnik do premiery filmu "Breaking Bad". Nic bardziej mylnego.

Tajemnica zdjęć została rozwiązana. Paul i Cranston reklamowali jedynie stworzoną przez nich markę alkoholu. Pierwszym promowanym przez nich produktem jest meksykańska wódka Mezcal o nazwie "Dos Hombres".

"Kręcąc 'Breaking Bad' zrodziła się między nami niesamowita więź. Wiedząc, że od dłuższego czasu niczego razem nie nagraliśmy, w naszych głowach pojawił się nowy pomysł. Piliśmy drinki i zastanawialiśmy się, co z tym zrobić. Młodszy spojrzał na swojego drinka i stwierdził, że powinniśmy zrobić nasz własny Mezcal" – napisali we wspólnym oświadczeniu aktorzy.

Mezcal to alkohol, który powstaje z owocu agawy zielonej. Wódkę sygnowaną nazwiskiem Paula i Cranstona będą mogli na razie zakupić mieszkańcy stanu Kalifornia, Arizona, New Jersey, Nowy Jork i Nevada. Cena za butelkę wynosi 58 dolarów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis

MOTO

O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Nowa wojna wisi w powietrzu. Trump grozi odwetem za zniszczenie rafinerii