Nowe informacje o zaginięciu 5-letniego Dawida. Ojciec wysłał matce wiadomość i rzucił się pod pociąg

Kilkuset policjantów i strażaków szuka 5-letniego Dawida. Jego ojciec zginął pod kołami pociągu.
Kilkuset policjantów i strażaków szuka 5-letniego Dawida. Jego ojciec zginął pod kołami pociągu. Fot. Policja
Policja wciąż poszukuje pięcioletniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Znaleziono dotychczas ciało jego ojca, który zginął potrącony przez pociąg. Wiadomo jednak coraz więcej o tym, co działo się bezpośrednio przed zaginięciem dziecka.


Tłem historii ma być konflikt rodzinny – podaje RMF FM. Rodzice nie mieszkali razem. Pełnomocnik matki kilka dni temu miał powiadomić śledczych, że mężczyzna stosował przemoc wobec kobiety.

Dawid był ubrany w szaroniebieską dresową bluzę, niebieskie dżinsy i trampki. Ojciec zabrał go z domu około godziny 17:00 w środę. Po 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o śmierci taty chłopca. Według nieoficjalnych informacji ojciec, zanim rzucił się pod pociąg, wysłał do matki chłopca wiadomość.

Ciało mężczyzny znaleziono na przejeździe kolejowym – mężczyzna zginął potrącony przez pociąg. Jego samochód, skodę fabię, znaleziono około trzy kilometry od miejsca tragedii. Miał czerwoną zasłonę przeciwsłoneczną na bocznej szybie przy lewym tylnym siedzeniu. Skoda była widziana między innymi niedaleko lotniska Chopina.

Chłopca poszukuje kilkuset policjantów i strażaków, psy tropiące i policyjny śmigłowiec. Około 13 w czwartek gromadzili się w pobliżu kościoła w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Zajęczej. Mężczyzna mieszkał niedaleko wraz z dziadkami chłopca.

źródło: RMF FM

AKTUALIZACJA:

Nowe informacje ws. poszukiwań Dawida przedstawiamy tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki