PiS będzie oficjalnie trollowało PO. To odpowiedź Kaczyńskiego na forum Schetyny

PiS pojedzie na piknik z wyborcami.
PiS pojedzie na piknik z wyborcami. Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta
41 sejmowych jedynek, pikniki i prześmiewcza strona internetowa. Taka jest odpowiedź PiS na forum PO i jej kampanię objazdową po Polsce – podaje Wirtualna Polska. Partia rządząca musi albo być tak pewna wygranej w wyborach, albo nie mieć już żadnych hamulców, skoro w dobie hejtu decyduje się stworzyć stronę, która będzie wyśmiewała opozycję.


– Nie zwalniamy. Po konwencji w Katowicach, ruszamy z kolejnymi działaniami – mówi Wirtualnej Polsce osoba ze sztabu PiS. – Wiemy z doświadczenia, że niezależnie od tego, co Platforma obieca, zrobi coś odwrotnego. Tak było na przykład z podwyższeniem wieku emerytalnego. Politycy opozycji co chwilę zdradzają swoje prawdziwe intencje; redukcji 500+, końca podwyżek płacy minimalnej itp. Ważne jest, by Polacy to wiedzieli – dodaje.Dlatego PiS z okazji forum programowego Koalicji Obywatelskiej, które odbędzie się w ten weekend, wypuści do sieci stronę internetową, która będzie wyśmiewała polityków opozycji. "Prawdziwe Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej" ma przypominać harmonogram forum PO i przedstawiać to, co partia mówiła wcześniej na temat programów społecznych.

Dodatkowo PiS pojedzie w Polskę... na piknik. To kontra na akcję Twój Sztab. Będzie to seria wakacyjnych spotkań z partią Jarosława Kaczyńskiego w terenie. – Rozmowy z Polakami, słuchanie ludzi to zawsze była najmocniejsza strona PiS – mówi portalowi członek sztabu partii. Pierwsze z nich odbędzie się w miejscowości Kuczki-Kolonia w gminie Gózd. W pikniku weźmie udział m.in. prezes Jarosław Kaczyński.

W sobotę zaś, jak podaje 300polityka.pl PiS uderzy w PO prezentacją 41 sejmowych jedynek, które w mediach nieuchronnie zostaną zestawione ze znakami zapytania po stronie politycznej konfiguracji opozycji.

źródło: Wirtualna Polska
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki