PiS przestraszyło się Koalicji Obywatelskiej. Ich nowa akcja dowodzi tego najlepiej

Koalicja Obywatelska organizuje w Warszawie forum programowe. PiS już ma na nie odpowiedź.
Koalicja Obywatelska organizuje w Warszawie forum programowe. PiS już ma na nie odpowiedź. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
W PiS musieli poczuć oddech politycznych rywali na plecach. Kiedy Koalicja Obywatelska urządziła dwudniową debatę programową, partia Jarosława Kaczyńskiego natychmiast ruszyła z propagandową ofensywą w sieci. I masowo krytykuje wszystkie pomysły, które przedstawia opozycja.


W dniach 12-13 lipca w Warszawie odbywa się forum programowe Koalicji Obywatelskiej. Podczas wydarzenia zaplanowano dyskusje, dotyczące najbardziej istotnych kwestii, m.in. edukacji, polityki społecznej, gospodarki i praworządności. 

Politycy opozycji na bieżąco relacjonują w sieci odbywające się wydarzenia. Opublikowali też kluczowe hasła z przemówienia Grzegorza Schetyny.

Prawo i Sprawiedliwość nie pozostało obojętne na działania Koalicji Obywatelskiej. Partia Jarosława Kaczyńskiego ruszyła w internecie z akcją opatrzoną hasztagiem #PusteObietnice. W ten sposób próbuje odwrócić uwagę Polaków od tego, co dzieje się w ramach forum programowego.

Wygląda na to, że PiS dobrze przygotowało się do piątkowej ofensywy. Na Twitterze publikuje posty ze specjalnymi grafikami i wypowiedziami polityków opozycji. To właśnie ich słowa mają być wspomnianymi "pustymi obietnicami".

"Nie dajcie się nabrać na #PusteObietnice niewiarygodnej Koalicji Obywatelskiej. Przypominamy!" – czytamy w jednym z postów.

Rządzący wyciągnęli też cytat ze słynnej wypowiedzi Bronisława Komorowskiego.

Nie zabrakło również odniesień do sytuacji w oświacie.

"Przypominamy, co Platforma Obywatelska sądzi na temat podwyższenia wieku emerytalnego" – głosi kolejny post PiS.

W akcję zaangażowano też regionalne oddziały partii. Poniżej jeden z przykładów, prosto z Wielkopolski. I słowa Radosława Sikorskiego z 2010 r.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...