"Treść SMS-a do matki bez znaczenia". Policja ujawnia nowe informacje o zaginięciu 5-letniego Dawida

Ślad po 5-letnim Dawidzie zaginął. Zaczyna się kolejna doba poszukiwań.
Ślad po 5-letnim Dawidzie zaginął. Zaczyna się kolejna doba poszukiwań. Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Wciąż nie wiadomo, że gdzie 5-letni Dawid Żukowski. Z najnowszych informacji wynika, że przeszukano już obszar o powierzchni 3 tys. hektarów. Policja przeanalizowała też nagrania, które mogą okazać się pomocne w znalezieniu dziecka.


Poszukiwania Dawida Żukowskiego rozpoczęły się 10 lipca. Chłopiec został zabrany przez ojca z Grodziska Mazowieckiego około 17:00 w środę. Według informacji policji, przed 21:00 mężczyzna odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg. Ślad po dziecku zaginął. 

– Cały czas przeszukujemy ten sam teren w Grodzisku Mazowieckim oraz m.in. obszar wzdłuż trasy A2 – przekazał w niedzielę rano rzecznik stołecznej policji kom. Sylwester Marczak. Z jego relacji wynika, że łącznie sprawdzono już ponad 3 tys. hektarów, ale nadal nie wiadomo, gdzie może być 5-latek.

Pojawiają się nowe tropy
To choćby nagrania z kamer monitoringu, na których widać przejeżdżającą skodę. Na jednym z nich widać samochód podobny do tego, którym miał poruszać się mężczyzna. Do sieci trafił kolejny film z szarą skodą na drodze 579 w Natolinie. Auto jedzie w kierunku autostrady A2, a po dwóch godzinach wraca do Grodziska.


Głośno było także o dramatycznej wiadomości, którą ojciec dziecka wysłał matce Dawida. – Korespondencja między ojcem a matką była, ale ona teraz nie ma znaczenia. Skupiamy się na poszukiwaniach dziecka – dodał rzecznik KSP.

Jak można pomóc?
Przypomnijmy, że Dawid był ubrany w szaroniebieską dresową bluzę, niebieskie dżinsy i trampki z charakterystycznymi obrazkami Zygzaka McQueena. 

Ma 100-110 cm wzrostu, blond włosy zaczesane na prawą stronę, na środku prawego policzka ma pieprzyk.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ