"Już nigdy nie zobaczysz syna". Ujawniono wiadomość, którą ojciec Dawida wysłał jego matce

Policja szuka 5-letniego Dawida. Ujawniono wiadomość, którą miał wysłać przed śmiercią jego ojciec.
Policja szuka 5-letniego Dawida. Ujawniono wiadomość, którą miał wysłać przed śmiercią jego ojciec. Fot. Policja
To kolejny wątek w sprawie zaginięcia 5-letniego Dawida. Jak podaje Wirtualna Polska, ojciec dziecka dwie godziny przed samobójstwem, wysłał swojej żonie dramatyczną wiadomość.


"Już nigdy nie zobaczysz syna" – takiego sms-a miała dostać żona Pawła Ż. Mężczyzna podobno wysłał ją około godz. 18:50. Później, ok. godz. 21:00 policja otrzymała zgłoszenie, że mężczyzna wtargnął pod pociąg relacji Skierniewice – Warszawa. 

Około północy matka 5-letniego Dawida zgłosiła na policję zaginięcie syna. Do tej pory nie wiadomo, co działo się w międzyczasie. Policja i wspierające ją służby od samego rana w piątek kontynuują poszukiwania chłopca.

– Skupiamy się na dwóch miejscach: terenie od pozostawionego pojazdu do miejsca, w którym ojciec chłopca popełnił samobójstwo, a drugi obszar to obszar autostrady, który dziś będzie przez nas sprawdzany. Chodzi o fragment autostrady A2 na odcinku Warszawa - Grodzisk Mazowiecki – powiedział TVN Warszawa Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji. 

Z kolei Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim poinformowała, że służby sprawdzają też dwa inne tereny: okolice górki spotterskiej w pobliżu lotniska na Okęciu oraz teren od miejsca zostawienia samochodu do torów, gdzie zmarł ojciec chłopca.


Apel
Przypomnijmy, że Dawid był ubrany w szaroniebieską dresową bluzę, niebieskie dżinsy i trampki z charakterystycznymi obrazkami Zygzaka McQueena. Ma 100-110 cm wzrostu, blond włosy zaczesane na prawą stronę, na środku prawego policzka ma pieprzyk. Ojciec zabrał go z domu około godziny 17:00 w środę. Po 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o śmierci taty chłopca. 

źródło: Wirtualna Polska, TVN Warszawa
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki