Zamordował nastoletnią gwiazdę Instagrama. Potem wrzucił zdjęcie jej zakrwawionego ciała do sieci

Dziewczyna miała 17 lat.
Dziewczyna miała 17 lat. Fot. Twitter/citstil
To wyjątkowo makabryczna historia. W niedzielę policjanci z miasta Utica w USA otrzymali zgłoszenie od przerażonych użytkowników popularnej wśród graczy aplikacji Discord – ktoś wrzucił na serwer zdjęcie młodej dziewczyny z podciętym gardłem. Okazało się, że ofiarą była 17-letnia instagramerka Bianca Devins.


Zdjęcie, które wrzucono na Discord, przedstawiało zakrwawione ciało nastolatki – widać na nim, że ktoś podciął jej gardło. "Teraz będziesz musiała znaleźć sobie kogoś innego, wokół którego będziesz się kręcić (…). Wybacz Bianco" – napisano pod zdjęciem.

Policja ustaliła, że za morderstwem stoi najprawdopodobniej 21-letni Brandon Clark. Mężczyzna został znaleziony przez funkcjonariuszy w ślepej uliczce obok czarnego SUV-a. Miał towarzyszyć nastolatce podczas sobotniego koncertu.

Kiedy policjanci zbliżyli się do chłopaka, ten dźgnął się nożem w szyję. Potem Clark zbliżył się do samochodu, w którym znajdowały się zwłoki dziewczyny. Na oczach służb zrobił sobie selfie z ciałem Bianci Devins.

21-latek został oskarżony dokonanie morderstwa drugiego stopnia (nieumyślne zabójstwo). Zdjęcia martwej nastolatki obiegły cały internet. W poniedziałkowy wieczór instagramowe konto dziewczyny zostało zablokowane.

źródło: "Washington Post"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...