Znacie ją ze "Szkoły uwodzenia". Chora na SM Selma Blair opublikowała poruszający wpis

Selma Blair, u której stwierdzono stwardnienie rozsiane, pożegnała się z synem, by pójść na leczenie.
Selma Blair, u której stwierdzono stwardnienie rozsiane, pożegnała się z synem, by pójść na leczenie. Fot. Instagram / @selmablair
Selma Blair musiała udać się na leczenie w związku ze swoją chorobą. "Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Jestem w miejscu, gdzie ma mi się poprawić" – napisała na Instagramie gwiazda znana ze "Szkoły uwodzenia" i "Legalnej blondynki".


Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z fotografią swojego synka. Nie ujawniła, gdzie przebywa. Można jednak założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że znajduje się w jakiejś placówce medycznej. I na pewno cierpi po rozstaniu z synkiem. "Potrzebuję tego chłopaka, żeby zobaczył, że robię rzeczy, o których nigdy nawet nie sądziłam, że mogę. I zrobię, co w mojej mocy" – zapewniła.Lekarze zdiagnozowali u Blair stwardnienie rozsiane 16 sierpnia ubiegłego roku. W jednym z zeszłorocznych postów aktorka wyznała jednak, że już od wielu lat odczuwała pewne symptomy choroby."Miałam symptomy od lat, ale nigdy nie wzięto ich na poważnie. (…) Prawdopodobnie mam tę nieuleczalną chorobę co najmniej od 15 lat. I czuję ulgę, że przynajmniej o tym wiem. I dzielę się tym z moją instagramową rodziną… Wy wiecie" – napisała wówczas.

Selma Blair jest znana ze "Szkoły uwodzenia", "Legalnej blondynki" czy serii "Hellboy". 25 lipca na Netflixie zadebiutuje serial "Another Life" z jej udziałem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...