Poruszające nagranie Romualda Lipki. "Chorowałem, ale wyszedłem z tej choroby"

Zespół ogłosił, że muzyk walczy z nowotworem.
Zespół ogłosił, że muzyk walczy z nowotworem. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Niedawno fanów Budki Suflera zaskoczyła smutna wiadomość o tym, że Romuald Lipko walczy z chorobą nowotworową. Muzyk postanowił podziękować wszystkim osobom na wsparcie, zamieszczając na Facebooka krótkie wideo.


– Drodzy Państwo. Chorowałem, ale wyszedłem z tej choroby. Póki co nabieram energii, czuję się fantastycznie, mam uśmiech – zaczął nagranie Lipko. Podziękował w nim za "miliony kilogramów energii", którą ludzie wysyłali mu w ramach wsparcia. – Ta energia wróci, wróci do was w postaci muzyki, naszej muzyki, w postaci naszych koncertów – zapewniał.

– Chciałbym z serca podziękować za ogromne wsparcie, życzliwość, ciepłe myśli i modlitwy, które w ostatnim czasie w trakcie mojej choroby od Państwa otrzymałem. Z niecierpliwością będę oczekiwał naszego spotkania na koncertach – czytamy w opisie pod wideo.

O chorobie klawiszowca poinformowała na swoim fanpage’u Budka Suflera. W oświadczeniu zespół napisał, że istnieje "realna szansa zwycięstwa w tej jakże trudnej walce".

Budka Suflera zaplanowała na jesień jubileuszową trasę koncertową zatytułowaną "45 lat – Powrót do korzeni". Muzycy maja wystąpić m.in. w Krakowie, Warszawie i Poznaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun