Nowy trop ws. zaginięcia 5-letniego Dawida. Policja używa ciężkiego sprzętu i psów tropiących

Policja sprawdza nowy trop.
Policja sprawdza nowy trop. Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Już osiem dni policja i wspierające ją inne służby poszukuje 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Jak podaje Polsat News sprawdzane jest nowe miejsce, w którym mógł przebywać chłopiec. Przywieziono tam psy tropiące i ciężki sprzęt.


Policja przeszukuje teren przy ogródkach działkowych "Miejski Paluch" na warszawskim Okęciu, przy trasie S2 – podaje Polsat News. Służby sprawdzają, czy w tym miejscu przebywał 5-letni Dawid z Grodziska Mazowieckiego. Według informacji stacji na miejscu zjawiło się kilka wozów policyjnych wraz z ekipą z psami tropiącymi oraz ciężarówka do przewożenia ciężkiego sprzętu. Służby korzystają w poszukiwaniach m. in. z podnośnika straży pożarnej.

To już ósmy dzień poszukiwań 5-latka. Dotychczas policji udało się m.in. sprawdzić teren w dzielnicy Łąki w Grodzisku. To tam, gdzie ojciec Dawida porzucił samochód. Z kolei w pojeździe znaleziono ślady biologiczne chłopca, które teraz analizują śledczy. Prowadzone przez nich badania DNA mają pomóc w znalezieniu odpowiedzi na to, czy ktoś oprócz ojca i dziecka podróżował samochodem.

źródło: Polsat News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"