Rewolucja w "Jaka To Melodia". Koniec znienawidzonego Norbiego, zastąpi go inny muzyk

Norbi zastąpił w "Jaka to melodia" Roberta Janowskiego po to, by po roku zamienić się miejscami z prowadzącym "Koło fortuny" Rafałem Brzozowskim.
Norbi zastąpił w "Jaka to melodia" Roberta Janowskiego po to, by po roku zamienić się miejscami z prowadzącym "Koło fortuny" Rafałem Brzozowskim. Fot. Materiały promocyjne TVP
W TVP już we wrześniu dojdzie do małej rewolucji i wielkiego przemeblowania. Dwa programy stracą prowadzących. Norbi zostanie gospodarzem teleturnieju "Koło fortuny", a Rafał Brzozowski zamiast niego poprowadzi "Jaka to melodia". Wcześniej Brzozowski był gospodarzem... "Koła fortuny".


Norbi w roli prowadzącego program "Jaka to melodia" nie miał łatwego życia. Widzowie nie wybaczyli władzom TVP rozstania z Robertem Janowskim, który był gospodarzem teleturnieju od 1997 roku i pilnie śledzili każde potknięcie Norberta Dudziuka. Ba, żeby tylko śledzili... Szeroko komentowano wszystkie wpadki, a porównaniom do "idealnego wzorca metra", czyli do Roberta Janowskiego, nie było końca.

Norbi prowadził program od sezonu 2018/19, kiedy to TVP postanowiła rozstać się z Robertem Janowskim. Trzeba przyznać, że wokalista nie starał się kopiować Janowskiego. Podczas debiutu rozpoczął od zaśpiewania swojego największego hitu "Kobiety są gorące". Wprowadził do teleturnieju swój własny styl, dużo żartował. Widzów jednak do siebie nie przekonał.

W końcu przyszedł dzień, w którym kierownictwo TVP zdecydowało się przeprowadzić radykalną zmianę. Norbi już od września poprowadzi teleturniej "Koło fortuny", a na jego miejsce przyjdzie Rafał Brzozowski, który do tej pory prowadził... "Koło fortuny". Ot, taka nieoczekiwana zamiana miejsc, w końcu nie od dziś wiadomo, że fortuna kołem się toczy.


Rafał Brzozowski jest wokalistą, śpiewał między innymi w zespołach De Mono i Emigranci. Od września 2017 roku prowadził reaktywowany program "Koło fortuny" wraz z Miss Polonia 2016 Izabellą Krzan. – Obaj prowadzący doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc pora na nowe wyzwania – komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVP.

źródło: wirtualnemedia
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu