Jeden z "Chłopaków do wzięcia" ma ogromny problem. Jaruś wysłał film erotyczny niewłaściwej dziewczynie

Jaruś udostępnił film niewłaściwej dziewczynie i tera ma problem. Nagranie wyciekło do sieci.
Jaruś udostępnił film niewłaściwej dziewczynie i tera ma problem. Nagranie wyciekło do sieci. Fot. Screen z YouTube / Jarek Mergner chłopaki do wzięcia
Jest sławny, ale też trochę naiwny. Znany z programu "Chłopaki do wzięcia" Jaruś wysłał zupełnie nieznajomej dziewczynie film ukazujący go w sytuacji intymnej. Nagranie trafiło do sieci, a Jaruś ma problem i prosi internautów o pomoc w usunięciu filmiku z internetu.


Program "Chłopaki do wzięcia" opowiada historie mężczyzn z małych miasteczek i wsi, którzy poszukują partnerek na całe życie. To nie jest łatwe zadanie, bo większość kobiet ucieka ze wsi do miast, gdzie życie jest o wiele łatwiejsze. Jednym z tych poszukujących kobiety jest Jaruś. Z tym, że on akurat ma jeszcze jeden wielki problem. Jaruś opublikował na YouTubie film, w którym opowiada, jak został oszukany przez nieznajomą dziewczynę. Wysłał jej filmik, można się domyślać, że pokazujący go w sytuacji intymnej. – Sama prosiła, sama chciała – wyjaśnia mężczyzna. Teraz bardzo żałuje tego co zrobił, bo okazało się, że film trafił do sieci. Jaruś na nagraniu udostępnionym w sieci prosi internautów o pomoc w usunięciu filmu.

– No prostu taka dziewczyna mnie w konia zrobiła, zmanipulowała mnie. Mój filmik udostępniła w internecie, bez mojej wiedzy dała to. To tak nie powinno być – żali się Jaruś. – Jeśli ten filmik nie zniknie, to pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła. Nie chcę, żeby ktoś mi z tym problemów robił – wyznaje jeden z bohaterów "Chłopaków do wzięcia".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"