Zaatakowali ją, bo poparła Marsz Równości. Rozenek odpowiedziała hejterom w najlepszy możliwy sposób

Małgorzata Rozenek-Majdan wsparła środowisko LGBT+.
Małgorzata Rozenek-Majdan wsparła środowisko LGBT+. Fot. Instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się na swoim Instagramie do sobotniego Marszu Równości, który przeszedł ulicami Białegostoku. W swoim wpisie nawoływała do miłości i tolerancji, za co została przez internautów zhejtowana. Jeden z nich życzył kobiecie, żeby któryś z jej synów był homoseksualistą. Celebrytka go zaorała.


Choć Rozenek-Majdan wciąż przebywa na wakacjach we Francji, to znalazła jednak czas, żeby skomentować zamieszki, do których doszło w sobotę w Białymstoku. "Tęczowi przyjaciele, pozdrawiamy Was! Polska ma też mniej czarno-brunatny kolor. Potrafi być kolorowa, tęczowa, a nawet różowa. Razem głośno powiemy NIE" – czytamy w jej instagramowym poście.

Część internautów zareagowała oburzeniem na wpis żony Majdana.

"Niestety, ale odlajkowuję po tym poście pani profil. Jestem tolerancyjna, ale agresywnej ekspansji zboczeńców mówię (…) Prawda jest taka, że to kobieta i mężczyzna są jak puzzle pasujące do siebie, a pedaliada odwraca kota ogonem i domaga się akceptacji" – napisała jedna z użytkowniczek portalu.

"W takim razie życzę synów z odmienną orientacją" – skomentowała inna osoba. Obok tego wpisu Rozenek nie przeszła obojętnie. "Wolałabym syna geja niż homofoba. Lepiej by to o mnie świadczyło if you know what I mean" – odpowiedziała.

Wcześniej marsz środowiska LGBT+ poparła m.in. Maffashion. Ona też padła ofiarą hejtu wśród obserwatorów. "Popierasz zboczenia? Choroby? A tych ludzi, którzy bronią normalności obrzucasz błotem?! Odlajkowuję! Śmieszna, żałosna celebrytka" – napisano na jej Instagramie.


Przypomnijmy, że w sobotę uczestnicy Marszu Równości w Białymstoku spotkali się z agresją ze strony kiboli. W ruch poszły kamienie, kostka brukowa, butelki. Policja zatrzymała ponad 20 najbardziej agresywnych osób atakujących uczestników marszu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"