Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą. Co wiadomo o jej życiu prywatnym?

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz w lipcu 2019 r. po raz drugi została mamą.
Aktorka Agnieszka Sienkiewicz w lipcu 2019 r. po raz drugi została mamą. Fot. Instagram.com / @agnieszka_sienkiewicz_official
Agnieszka Sienkiewicz to polska aktorka, widzom znana m.in. z seriali "M jak miłość" i "Ojciec Mateusz". Niedawno po raz drugi została mamą. Co wiadomo o życiu prywatnym Agnieszki Sienkiewicz?


Agnieszka Sienkiewicz urodziła się w 1984 r. w Mrągowie. Aktualnie jest związana z Teatrem Kwadrat w Warszawie, współpracuje również z Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu. Na szklanym ekranie debiutowała w 2007 r. w serialach "Klan", "Plebania" i "Twarzą w twarz". Widzowie bardziej mogą ją kojarzyć z ról w takich produkcjach jak "M jak miłość" czy "Przyjaciółki".

Agnieszka Sienkiewicz – życie prywatne
Aktorka w maju 2017 r. poślubiła Mikołaja Gauera. Mają dwie córki: Zofię oraz Marię, która urodziła się w lipcu tego roku. Agnieszka Sienkiewicz o przyjściu na świat drugiego dziecka informowała w mediach społecznościowych. Publikowała też zdjęcia ze swoją córką. "Od kilku dni Marysia jest już z nami! Imprezę czas zacząć" – pisała.

Sienkiewicz raczej rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. O swojej pierwszej ciąży i partnerze po raz pierwszy mówiła w jednym z wywiadów w 2015 r. Ujawniła wtedy jedynie, że jej ukochany to mężczyzna spoza showbiznesu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun