Lepiej pamiętamy go z innej rodziny. Tomasz Dedek wraca do "M jak Miłość"

Tomasz Dedek wraca na plan serialu "M jak Miłość".
Tomasz Dedek wraca na plan serialu "M jak Miłość". Fot. Instagram / @magdalenasoszynska
Chyba tylko najwierniejsi fani "M jak Miłość" pamiętają rolę Tomasza Dedeka w ich ulubionym serialu. Grany przez niego Robert Kozielski nie był zbyt pozytywną postacią – utopił w długach biznes jednego z głównych bohaterów, po czym trafił za kratki. Po latach znów będzie miał szansę, by namieszać w serialu.


O powrocie aktora na plan fani dowiedzieli się za sprawą Ilony Janyst, serialowej Anety Kryńskiej. Aktorka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z planu "M jak Miłość", na którym widać Tomasza Dedeka.

Fani błyskawicznie zareagowali na udział aktora w telenoweli TVP. "Jeśli będzie grał, czekam na odcinki niecierpliwie. Uwielbiam jako aktora!" – pisze jedna z użytkowniczek.Po odpowiedzi Ilony Janyst na komentarz użytkowniczki Instagrama możemy być pewni, że fani "M jak Miłość" po wakacjach zobaczą Dedeka w serialu. "Będzie! też jestem wielką fanką, jak przeczytałam scenariusz nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście" – napisała aktorka.

Tomasz Dedek wraca do "M jak Miłość" po 18 latach. Aktor wciela się w postać Roberta Kozielskiego – byłego wspólnika męża Marysi, Krzysztofa Zduńskiego, który doprowadził do bankructwa hurtownię w Gródku. Kozielski zostawił Zduńskiego z olbrzymimi długami i uciekł za granicę. Potem zlecił zabójstwo wierzycieli hurtowników, za co trafił do więzienia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun