"Znasz ich – zadzwoń!". Po ataku na Marsz Równości policja szuka tych mężczyzn

Policjanci z Białegostoku opublikowali zdjęcia kolejnych mężczyzn podejrzewanych o zakłócanie Marszu Równości.
Policjanci z Białegostoku opublikowali zdjęcia kolejnych mężczyzn podejrzewanych o zakłócanie Marszu Równości. Fot. Podlaska Policja
Podlaska policja pokazała zdjęcia kolejnych mężczyzn podejrzewanych o zakłócanie Marszu Równości w Białymstoku. Każdy, kto może pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską w Białymstoku. Wszystkim przekazującym informacje policja zapewnia anonimowość.


Dwóch mężczyzn jest podejrzanych o naruszenie nietykalności cielesnej nieznanej osoby 20 lipca przy ul. Suraskiej. Tożsamość innych osób ustalana jest w związku z zarejestrowanymi przypadkami naruszeń prawa. Więcej zdjęć, które udostępniła podlaska policja, znajduje się tutaj.


To już kolejne zdjęcia osób, które miały przeszkadzać w Marszu Równości opublikowane przez podlaską policję. W wyniku publikacji zdjęć zatrzymany został także mężczyzna, który jest podejrzewany o udział w pobiciu 14-latka. Do przestępstwa miało dojść w sobotę przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku. Do Marszu Równości w Białymstoku doszło w sobotę po raz pierwszy w historii. Przejście manifestacji kilka razy próbowali zakłócić kibice, a policja użyła gazu. W stronę uczestników marszu poleciały butelki i kamienie, byli też wulgarnie wyzywani i opluwani. 

źrodło: Podlaska Policja
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"