Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego zagra w serialu Netflixa. "Nie stoi tylko z halabardą"

Najmłodszy syn muzyka ma 21 lat.
Najmłodszy syn muzyka ma 21 lat. Fot. Dzień Dobry TVN
Jak podaje "Fakt", Krzysztof Cugowski junior, który jest najmłodszym synem byłego wokalisty Budki Suflera, zagra w nadchodzącym serialu platformy Netflix. Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat produkcji, ale pewne jest jedno – 21-letni chłopak będzie miał rolę mówioną.


Syn Krzysztofa Cugowskiego studiuje obecnie aktorstwo w Wielkiej Brytanii i widać, że nieźle sobie na Wyspach radzi. Chłopak otrzymał propozycję zagrania w serialu Netflixa. – Zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon – powiedział jego ojciec.

– Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą – przyznał wokalista. Jak poinformował, serial będzie kręcony na podstawie książek amerykańskiej pisarki Julii Queen, których akcja rozgrywa się w XIX wiecznej Wielkiej Brytanii. Premierę nowej produkcji Netflixa przewidziano na kolejny rok.

Przypomnijmy, że Krzysztof Cugowski dalej występuje na scenie, ale jako solista. Jest skłócony z Budką Suflera. Zespół świętuje w tym orku 45-lecie działalności, ale z innym wokalistą.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun