Cugowski obchodził w Opolu jubileusz, towarzyszyła mu Górniak. Fani krytykują: "Po co ona tam była"

Krzysztof Cugowski i Edyta Górniak pojawili się razem na opolskiej scenie
Krzysztof Cugowski i Edyta Górniak pojawili się razem na opolskiej scenie Fot. Screen z Facebooka / Polsat
Krzysztof Cugowski to legenda polskiej muzyki rockowej. Jego jubileuszowy koncert na festiwalu Przebojowe Opole w Polsacie przyciągnął więc przed ekrany tłumy widzów. Ci zachwycali się formą założyciela Budki Suflera. Jednak wielu osobom nie spodobało się, że na scenie towarzyszyli mu Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski.


69-letni Cugowski świętował w Opolu 50-lecie swojej działalności artystycznej. Rockmanowi, który wraz z Romualdem Lipką założył w 1974 roku Budkę Suflera, na scenie Przebojowego Opola towarzyszyli specjalni goście: Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski.

To nie wszystkim się spodobało. Pod fragmentami koncertu na profilu Polsatu na Facebooku pojawiło się sporo głosów, że Cugowski – którego występ internauci określili mianem znakomitego – spokojnie wybroniłby się bowiem sam. Zdaniem niektórych Górniak i Rynkowski tylko popsuli kultowe utwory Budki Suflera."Niestety Górniak i Rynkowski to nieporozumienie", "Ciekawe po co ona tam była, powyginała się i tyle", "Kiedy wydaje ci się, że jest dobrze, nawet lepiej, bo wychodzi Cugowski, ale nagle zaczyna śpiewać Górniakowa i czar pryska...", "Rynkowski się nie popisał" – brzmiały negatywne komentarze.

Wielu fanom Cugowskiego szczególnie nie przypadło do gustu wykonanie piosenki "Jest taki samotny dom", które artyści wykonali we trójkę. "Nasz mistrz cudownie jak zwykle zaśpiewał, ale po co Edyta wsadziła swoje pięć groszy? Nie mogłam jej słuchać, szczególnie na końcu" – napisał ktoś.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...