"To dla mnie bardzo trudne dni". Durczok skomentował wypadek po alkoholu

Kamil Durczok przeprosił wszystkich za kolizję pod wpływem alkoholu.
Kamil Durczok przeprosił wszystkich za kolizję pod wpływem alkoholu. Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Kamil Durczok wygłosił krótki komentarz po wypadku, który spowodował pod wpływem alkoholu. Przeprosił wszystkich, którzy w niego wierzyli, a także najbliższych, którzy – jak się wyraził – nie zasłużyli na infamię i cierpienie. Poprosił też, by nie zasłaniać jego wizerunku.


– Proszę państwa, jestem z tej szkoły, która nie komentuje wyroków sądów, w związku z tym do odniesienia się poproszę panów mecenasów. Natomiast ja w tej sytuacji chcę powiedzieć jedno – bardzo, bardzo wszystkich przepraszam, wszystkich tych, którzy we mnie wierzyli. To dla mnie bardzo, bardzo trudne dni – powiedział.

– Mam pełną świadomość tego, że to karygodne. Ani przez moment nie zaprzeczałem faktom, które zgromadziła policja i prokuratura. Pozostaje mi przeprosić moich widzów, internautów i czytelników, a także moich najbliższych, którzy zostali skazani na infamię i cierpienie, a na to nie zasłużyli. Nazywam się Kamil Durczok, proszę nie zasłaniać mojego wizerunku – skomentował dziennikarz.

Znany dziennikarz spowodował kolizję drogową w piątek na autostradzie A1. Jego samochód wjechał na słupki odgradzające pas drogi. BMW X6 M należące do Kamila Durczoka zostało odholowane na parking, a sam Durczok miał według policji 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, podczas gry dopuszczalna norma jest wielokrotnie niższa.


Dziennikarz, który został początkowo zatrzymany w policyjnym areszcie, na razie wyszedł na wolność. Wniosek o tymczasowy areszt został oddalony. Sąd podjął decyzję, by Durczok opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 15 tys. zł. Dziennikarz nie może natomiast opuszczać Polski. Sąd zastosował wobec niego dozór policyjny, prokuratura zapowiedziała odwołanie w tej sprawie.

źródło: Wirtualna Polska
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta
Żółty Tydzień 0 0Jeden organ, 500 funkcji. Taka jest wątroba. Jakie choroby mogą ją zniszczyć?
0 0Chorujesz na jaskrę i uwielbiasz jogę? To połączenie może nie być dobre dla oczu
WYWIAD 0 0"Zachowanie Klarenbacha było chamskie". Posłanka Wiosny wyjaśnia, dlaczego uparcie chodzi do TVP
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno