PlayStation 5 zbliża się dużymi krokami. Kiedy będziemy mogli "popykać" na najnowszej konsoli?

Za PS5 zapłacimy dużo.
Za PS5 zapłacimy dużo. Fot. Media Markt
O nowej generacji konsol japońskiego producenta mówi się już od dłuższego czasu. Zapowiedziano bowiem gry z takimi wymaganiami, które raczej nie pójdą na pełnych obrotach na starym PlayStation. Dlatego coraz częściej w środowisku gamingowym pojawia pytanie o premierę PS5.


Na chwilę obecną Sony nie zapowiedzieło jeszcze oficjalnie premiery konsoli, ale wiadomo, że jest to tylko kwestia czasu. PS5 nie pojawi się na sklepowych półkach w 2019 roku, ale można spodziewać się, że wejdzie na rynek pod koniec 2020 roku lub na początku 2021 roku.

Według najnowszych informacji, które zostały podane na stronie szwedzkiego Media Markt, na konsolę trzeba będzie trochę uciułać. Sklep podał, że PS5 będzie kosztować 9999 koron, czyli ponad 4 tys. złotych. Na szczęście jest to jedynie wstępna cena, która może ulec zmianie.

Jakich gier możemy spodziewać się na nowej konsoli? Na konsoli może zadebiutować druga część "The Last of Us", a także "Death Stranding" (choć oficjalną premierę dzieła Hideo Kojimy zapowiedziano na listopad tego roku). Na PS5 zawita najprawdopodobniej także "Cyberpunk".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"