Tulia to od teraz trio – z folkowego odeszła jedna z członkiń. Powód jest poważny

Zespół Tulia nie pojawi się już w tym składzie
Zespół Tulia nie pojawi się już w tym składzie Fot. Instagram/tulia.official
Nie zobaczymy już zespołu Tulia w czteroosobowym składzie. Z grupy, która w tym roku wystąpiła na Eurowizji, odeszła Joanna Sinkiewicz. "Zrezygnowałam, ponieważ muszę zająć się swoim zdrowiem" – powiedziała wokalistka.


Folkowy zespół Tulia, który powstał w 2017 roku, w ubiegłym roku szturmem wdarł się na polską scenę muzyczną. Dominika Siepka, Patrycja Nowicka, Tulia Biczak i Joanna Sinkiewicz wygrały konkurs "Premiery" w Opolu, pojechały też do Izraela reprezentować Polskę w Eurowizji. W Tel Awiwie zabrakło im jednak szczęścianie zakwalifikowały się do finału.

To nie koniec złej passy Tulii. Zespół poinformował na Facebooku, że odeszła z niego jedna z członkiń – Joanna Sinkiewicz. "Z dniem 1 sierpnia 2019, z powodu spraw osobistych i zdrowotnych zespół opuściła Joanna. Zgodnie z ustaleniem uzgodnionym z Joanną nie komentujemy tej sytuacji mając na względzie osobisty i prywatny charakter" – czytamy w oświadczeniu na Facebooku.Dzień wcześniej o zakończeniu kariery napisała również na InstaStories sama Sinkiewicz. Jak podkreśliła, stan jest zdrowia jest poważny.

"Decyzja nie została podjęta z dnia na dzień. Jest przemyślana i proszę wszystkich o zrozumienie. Zrezygnowałam, ponieważ muszę zająć się swoim zdrowiem. Nie myślę o powrocie. (...) Chcę wrócić jak najszybciej do zdrowia i żyć jak szczęśliwy człowiek" – napisała wokalistka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...