Zielke pójdzie w ślady Sekielskiego. Nakręci film o sprawie Krzysztofa Sadowskiego

Dziennikarz ujawnił, kto molestował dzieci w "Tęczowym Music Boxie".
Dziennikarz ujawnił, kto molestował dzieci w "Tęczowym Music Boxie". Fot. Youtube.com/Mariusz Zielke
Mariusz Zielke ujawnił ostatnio, że znany jazzman Krzysztof Sadowski molestował uczestniczki "Tęczowego Music Boxu". Dziennikarz ma zamiar nakręcić dokument w tej sprawie. Będzie inspirować się filmem "Tylko nie mów nikomu".


Zielke napisał niedawno w poście, że Krzysztof Sadowski, wielka postać polskiego jazzu, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórca "Tęczowego Music Boxu", działacz Jazz Jamboree i innych programów, nauczyciel setek a może i tysięcy najmłodszych, miał molestować dzieci. Zielke napisał wprost, że Sadowski był pedofilem. 

Dziennikarz dodał w czwartek post, w którym zapowiedział, że nakręci dokument na temat afery pedofilskiej w "Tęczowym Music Boxie".

"Moi drodzy, skala zakłamania przy sprawie Pana Krzysztofa Sadowskiego jest niebywała (…) Pokażę wszystkie wątki sprawy, apolitycznie i postaram się bez emocji, które dziś mi się udzielają. Zrobię film na ten temat. Już teraz jestem pewien w 100 proc., że będzie to film znacznie bardziej wstrząsający niż film braci Sekielskich, bo taki jest materiał dowodowy" – czytamy na Facebooku.

"Film w zasadzie już zaczęliśmy realizować. Film nie będzie w żaden sposób w opozycji do pedofilii w Kościele, będzie filmem rzetelnym, bez żadnych nacisków i bez taryfy ulgowej dla kogokolwiek" – skwitował w poście Zielke.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun