To będzie wesele roku? Ujawniono astronomiczną kwotę, za którą Rutkowski wyprawi uroczystość

Zbliża się wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich. Para nie oszczędzała na tej uroczystości.
Zbliża się wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich. Para nie oszczędzała na tej uroczystości. Fot. Facebook.com / Krzysztof Rutkowski
To będzie wielki dzień w życiu Krzysztofa Rutkowskiego i jego ukochanej Mai Plich. Najbardziej znany były detektyw w Polsce weźmie ślub w najbliższą sobotę. Jak podaje "Super Express", całe przyjęcie weselne będzie młodą parę kosztowało aż milion złotych.


– Jestem podekscytowana i szczęśliwa – przyznała w rozmowie z tabloidem Maja Plich. Sala i termin uroczystości były zarezerwowane już dwa lata temu. Wszystko ma się odbyć w Rozalinie koło Warszawy, gdzie znajduje się luksusowy pałac znany m.in. widzom programu "Projekt Lady".

Wesele za milion
Z informacji "Super Expressu" wynika, że uroczystość zostanie zorganizowana z ogromnym rozmachem. Panna młoda ma mieć cztery suknie ślubne, w tym jedną sprowadzoną z zagranicy. Wśród kreacji znajdzie się również specjalna, wyszywana perłami. Cztery suknie są warte podobno 80 tys. zł.

Wcale nie gorzej ma prezentować się Krzysztof Rutkowski, który podobno będzie miał trzy smokingi oraz garnitur prosto z Mediolanu. – Maja będzie moją czwartą żoną, ale czuję się, jakbym się żenił pierwszy raz, ponieważ przez 15 lat nie miałem takich pomysłów – zdradził.


Wygląda też na to, że para nie oszczędzała na organizacji swojego wesela. Nieoficjalnie wiadomo, że wszystko, co związane z uroczystością, kosztowało milion złotych.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...