Aktorzy ze Stranger Things odwiedzili Polskę. Pokazali nagranie z ich podróży

Aktorzy pojawili się na Open'er Festivalu.
Aktorzy pojawili się na Open'er Festivalu. Fot. Youtube.com/Stranger Things
Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli serialowi Mike i Lucas, na początku lipca przyjechali do Gdyni, żeby wziąć udział w promocji trzeciego sezonu "Stranger Things" na Open’er Festivalu. W internecie pojawiło się nagranie z ich pobytu w Polsce.


Podczas tegorocznej edycji Open’er Festivalu oprócz koncertów takich artystów jak Kylie Minogue, Stormzy czy Lana del Rey, festiwalowicze mieli możliwość zadania pytań gwiazdom netflixowego serialu. Na terenie lotniska, na którym odbywała się impreza, zbudowano nawet specjalną strefę "Stranger Things" stylizowaną na salon gier rodem z lat. 80.
Na oficjalnym fanpage’u serialu pojawiło się pięciominutowe nagranie z pobytu Finna i Caleba w Gdyni. Chłopcy byli podekscytowani możliwością spotkania się z fanami. Nie obyło się bez pytania o polskie powitanie. Z początku aktorzy mieli niewielkie problemy z wymową "cześć", jednak po kilkunastu próbach mówili to już całkiem nieźle.

Wolfhard i McLaughlin jedli też podczas festiwalu polskie przekąski. Jak się okazuje, najbardziej smakowało im mleko w tubce.
Pobyt nastoletnich aktorów w Polsce wiązał się ze światową trasą promującą nowy sezon "Stranger Things". Wcześniej gwiazdy odwiedziły m.in. Tokio i Seul.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...