Genialny występ Michała Szpaka w Sopocie. Oddał hołd Korze, fani byli zachwyceni

Michał Szpak był gwiazdą festiwalu w Sopocie. Fani byli zachwyceni jego wykonaniem hitów Niemena i Maanamu.
Michał Szpak był gwiazdą festiwalu w Sopocie. Fani byli zachwyceni jego wykonaniem hitów Niemena i Maanamu. Fot. Grażyna Bukała / Agencja Gazeta
Michał Szpak był gwiazdą trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival 2019. Piosenkarz wziął udział w koncercie z najpiękniejszymi piosenkami PRL-u i jak zwykle nie zawiódł. Wykonał "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena, czyli utworu, od którego zaczęła się jego droga na szczyt. Piękna była też jego dedykacja dla Kory.


Po ponadczasowym szlagierze Niemena publiczność nagrodziła Szpaka oklaskami. Na dokładkę Szpak zaśpiewał jeden z największych hitów Maanamu z lat 80., "Raz-Dwa-Raz-Dwa". Oryginalnym wykonaniem Szpak oddał Korze hołd w najlepszy możliwy sposób.
Internauci byli zachwyceni występem. "Zaparło mi dech w piersiach", "Mistrz nad mistrzami", "Czesław Niemen i Kora byliby dumni!", "Ten kraj jest dla ciebie za mały, zachodnie rynki powinny wreszcie otworzyć się na ciebie " – pisali.

Fani byli także pod wrażeniem kreacji Michała Szpaka, który tym razem postawił na czerń. Ubrany był w lateksowe spodnie, botki na obcasie, koszulę z falbanami i wielki cekinowy kapelusz.
Innym głośnym wydarzeniem podczas festiwalu w Sopocie był występ Bonnie Tyler. Niestety, z całkowicie przeciwnego powodu niż koncert Szpaka. Gwieździe zarzucano bowiem fałszowanie, a w sieci zaroiło się od negatywnych komentarzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!