Marszałek Sejmu na dożynkach w rodzinnych stronach. Elżbieta Witek pokazała zdjęcie z mężem

Marszałek Sejmu uczestniczyła w Dożynkach w Grzegorzowie.
Marszałek Sejmu uczestniczyła w Dożynkach w Grzegorzowie. Fot. Facebook/Elżbieta Witek - poseł na Sejm RP
Ponad 50 zdjęć z Dożynek w Grzegorzowie na Dolnym Śląsku znalazło się na profilu FB Elżbiety Witek. To wieś licząca około 100 mieszkańców, położona 3 km od jej rodzinnego Jawora. Widać, że marszałek Sejmu przyjmowano tu z wielkimi honorami. Elżbieta Witek pokazała też zdjęcie z mężem. "Dzielnie towarzyszy mi we wszystkich lokalnych eskapadach" – napisała.


Marszałek Sejmu siedziała z mieszkańcami Grzegorzowa przy stołach, jeździła bryczką, było dużo wspólnych zdjęć. – Z wdzięcznością chylę przed wami czoła. Jestem świadoma waszego trudu i wielu poświęceń. W imieniu własnym i wszystkich rolników oddaję wam wielki szacunek – przemawiała.

"Myślę, że po tych dożynkach ruszy już obiecywane 5 mld na drogi gminne i powiatowe również w pierwszej kolejności na Dolnym Śląsku" – skomentował jeden z internautów. To rodzinne strony Elżbiety Witek. Marszałek pochodzi z pobliskiego Jawora i – jak mówił przewodniczący Rady Sołeckiej z Grzegorzowa – jako poseł bardzo często gościła i na dożynkach, i na innych lokalnych uroczystościach.

– Ale po raz pierwszy odwiedziła naszą wieś pełniąc tak zaszczytne stanowisko w państwie. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie dla naszej wsi – mówił Tomasz Kita, którego cytuje portal e-legnickie.pl Marszałek zamieściła wszystkie zdjęcia na swoim profilu na FB. Jedno, jakby dodatkowo. "Jeszcze zdjęcie z moim Kochanym Mężem, który dzielnie towarzyszy mi we wszystkich lokalnych eskapadach" – napisała. Jak pisaliśmy w naTemat, mężem Elżbiety Witek jest Stanisław Witek, z którym polityk pobrała się w 1980 r. Mają dwie córki: 31-letnią Martę, wuefistkę, i 28-letnią Gabrysię, przedszkolankę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!