"Konkurs na nianię rozstrzygnięty". Tusk oczarował internautów zdjęciem na Instagramie

Donald Tusk wrzucił na Instagrama zdjęcie z wózkiem i psem. I jak zwykle, oczarował internautów.
Donald Tusk wrzucił na Instagrama zdjęcie z wózkiem i psem. I jak zwykle, oczarował internautów. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Ledwie kilkanaście minut i prawie 5 tysięcy polubień. Donald Tusk wie, jak wywołać emocje użytkowników mediów społecznościowych. Tak było już wiele razy, tak dzieje się również obecnie, gdy widzimy jak spełnia się w roli dziadka... a może i niani.


Pełna sielanka. Donald Tusk wypoczywa w hamaku ze skrzyżowanymi nogami i czyta książkę. Pies ufnie kładzie mu łeb na przedramieniu. Obok dziecięcy wózek. Okolicę oddziela od świata żywopłot, a od góry cień dają drzewa. "Konkurs na nianię rozstrzygnięty" – dodał Tusk z właściwym sobie dystansem w komentarzu do zdjęcia.
"Mam nadzieję, że w wózeczku jest... Polska"; "ja to pana Tuska szanuję"; "gratuluję dystansu do siebie z sobie znanym poczuciem humoru"; "mógłby Pan zaopiekować się Polską póki my żyjemy; "dziadkowie to najlepsze nianie świata" – czytamy w niektórych komentarzach.

To już kolejne rodzinne zdjęcie Tuska z wózkiem. Na fotografii z lutego także widzieliśmy Tuska w towarzystwie wnuczki i psa, wtedy podczas spaceru w lesie. Podpis pod zdjęciem zdradzał, że szef Rady Europejskiej jest szczęśliwy. "Grandpa’s happiness" – skomentował Donald Tusk.

Wnuczka byłego premiera urodziła się pod koniec stycznia, ale Kasia Tusk dopiero w sierpniu pokazała córkę na Instagramie. Wcześniej także skutecznie pilnowała prywatności – na zdjęciach skrywała zaokrąglony brzuch, podobnie jak informacje o ślubie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!