Iza Małysz hejtowana za makijaż. Odpowiedziała w szczerym wyznaniu, dlaczego zawsze musi go mieć

Izabela Małysz spotkała się z krytyką obserwujących jej profil na Instagramie. Wyznała, dlaczego nosi makijaż permanentny.
Izabela Małysz spotkała się z krytyką obserwujących jej profil na Instagramie. Wyznała, dlaczego nosi makijaż permanentny. Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta
Małżonka byłego znakomitego skoczka narciarskiego Adama Małysza zdobyła się na niecodzienne wyznanie. Choć na co dzień unika epatowania zdjęciami w mediach społecznościowych, tym razem podzieliła się fotografią makijażu permanentnego. I niestety, uaktywnili się hejterzy.


Niektórym fanom nie przypadły do gustu czarne i mocne brwi, które nosi od wielu lat. Wykonane są metodą makijażu permanentnego. "Taka przepiękna kobieta i po co te mocne, groźne tatuowane brwi? Nie rozumiem tego fenomenu" – pisała jedna z komentujących, której słowa cytuje Pudelek.

Na nieprzychylny komentarz odpowiedziała Iza Małysz. "A nie pomyślała Pani, że czasem jest to koniecznością, a nie zwykłym 'kaprysem'? Łatwo jest kogoś oceniać, łatwo też można komuś tym sprawić po prostu przykrość" – odpowiedziała w komentarzu.

Dlaczego była to konieczność? Jak wynika ze słów Izabeli Małysz, nie rosną jej brwi. "Kilkanaście lat temu pewna pani uszkodziła cebulki w moich brwiach. Dlatego włosy nie rosną, a ja mam teraz, a raczej nie mam, brwi. (...) mnie jest po prostu przykro słuchając kolejnego komentarza a propos brwi" – napisała potem.

Szerzej o swoim życiu prywatnym Izabela i Adam Małyszowie opowiedzieli w 2018 roku Dorocie Wellman w "Dzień dobry TVN". Żona skoczka wyznała, że mimo jego końca kariery niewiele w ich życiu się zmieniło. – Rzadko kiedy jest. Najpierw skakał, później jeździł, a teraz też jeździ i też go nie ma, więc sytuacja zatoczyła koło i jest tak, jak było – wyznała.


źródło: Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud