Prezentacja ramówki TVN w cieniu śmierci Woźniaka-Staraka. "Agnieszko, nasze myśli są z tobą"

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak byli razem od 2016 roku
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak byli razem od 2016 roku Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Prezentacja jesiennej ramówki TVN zbiegła się z informacją o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Na konferencji upamiętniono zmarłego producenta, pojawiły się też słowa wsparcia pod adresem jego żony, gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak.


Od dwóch i pół roku Woźniak Starak, miliarder i producent filmowy, był mężem Agnieszki Woźniak-Starak, gwiazdy TVN. Ze względu na prezenterkę, która ostatnio prowadziła chociażby "Big Brothera", stacja TVN postanowiła wprowadzić zmiany do corocznej prezentacji swojej jesiennej ramówki, którą zaplanowano na czwartkowe południe, zaledwie kilka godziny po medialnych doniesieniach o śmierci miliardera.To właśnie od pożegnania męża Agnieszki Woźniak-Starak rozpoczęto prezentację. Po występie Tomasza Karolaka, gwiazdy serialu "39 i pół tygodnia", który zaśpiewał symboliczny utwór "Nic nie może wiecznie trwać", na scenę wyszedł prowadzący Marcin Prokop, który zwrócił się do prezenterki.

– Dziś nie ma z nami jednej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z tobą, z twoją rodziną i bliskimi – powiedział dziennikarz. Nie wiadomo, kiedy Woźniak-Starak wróci do stacji – jesienią miała współprowadzić kolejną edycję "Big Brothera".

Tragiczna noc
Przypomnijmy, że wypadek motorówki z udziałem Woźniaka-Staraka i jego 27-letniej znajomej miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno koło Giżycka. W czwartek nurkowie odnaleźli ciało zaginionego producenta.

"Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym" – poinformował wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND