Marysia Sadowska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. "Był dobrym przyjacielem, często wystarczył jeden telefon"

Producent i reżyserka współpracowali razem przy filmie "Sztuka kochania".
Producent i reżyserka współpracowali razem przy filmie "Sztuka kochania". Fot. Dawid Żuchowicz; Łukasz Głowala / Agencja Gazeta
Tragiczny finał poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. W czwartek wyłowiono z wody ciało mężczyzny. Bliska przyjaciółka tragicznie zmarłego producenta opublikowała na Instagramie wpis, w którym opowiedziała o relacjach jakie łączyły ją z milionerem.


Maria Sadowska współpracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem przy filmie "Sztuka kochania", który został wyprodukowany przez firmę Watchout Productions. Piosenkarka i reżyserka pożegnała milionera we wzruszającym wpisie.

"Piotrek był wizjonerem. Miał fantastyczne pomysły filmowe i niespotykany w Polsce rozmach. Zawsze myślał szeroko również w sensie artystycznym. Bardzo wiele mu zawdzięczam" – czytamy w jej poście. Jak się okazało, to Woźniak Starak przekonał inwestorów do tego, że Sadowska będzie dobrym reżyserem "Sztuki kochania".

"Był też dobrym przyjacielem. Można było na niego liczyć. Często wystarczył jeden telefon. Kiedy zamarzyłam o łódce na mój ślub, od razu zaoferował się, że sam nas nią zawiezie na wesele. Piotr miał energię i nowoczesny sposób myślenia. To wielka strata polskiego kina" – napisała piosenkarka.

Przypomnijmy, że biznesmen utopił się po tym, jak wypadł z łodzi w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno pod Giżyckiem. Od niedzieli trwały jego intensywne poszukiwania. Przeżyć udało się 27-letniej mieszkance Łodzi, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Kobieta dopłynęła do brzegu o własnych siłach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!