"W noc wypadku miałem kolejny fatalny sen". Wzruszające słowa znanego rapera o Woźniaku-Staraku

Raper L.U.C. pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Wspomina ich wspólny czas na Mazurach.
Raper L.U.C. pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Wspomina ich wspólny czas na Mazurach. Fot. Facebook.com / L.U.C
Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nie mają końca wyrazy wsparcia dla jego rodziny, ale także słów o nim samym. Poruszający wpis w sieci opublikował raper L.U.C., który przyznał, że pływał po jeziorze na Mazurach z Woźniakiem-Starakiem. "Na tej feralnej motorówce z napisem 'live and let die..." – dodał.


"Zginął mój kumpel... Nazywałem go wilkiem z Mazur lub młodym Starkiem. Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował wynalazki, robił wspaniałe filmy, żył na pełnych obrotach" – napisał L.U.C. na Facebooku.

Raper pokazał też niedawno zrobione zdjęcie, na którym widać jego i Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie piszę Wam o wielu rzeczach szanując prywatność ludzi, ale tym kumplem był właśnie Piotr, z którym pływałem po Mazurach m.in. na tej feralnej motorówce z napisem 'live and let die...'. Po tych wojażach miałem trochę przemyśleń o życiu, kasie, karierze, wyborach, wartościach, ryzyku..." – dodał."Odszedł pozytywny wariat"
Artysta dalej opisał historie, które wydarzyły się w jego życiu po niedawnym spotkaniu ze zmarłym producentem. "Przyśniło mi się, że lekarze oświadczyli mi, że został mi rok życia i pisałem Wam o tym, jak się czułem, gdy się obudziłem – o radości z prostych małych rzeczy, uświadomieniu sobie jak wiele mamy, jak wielką wartością jest móc wierzyć, że może dożyje się starości i założy rodzinę z kimś, kogo się kocha" – opowiadał.

"W noc, w którą Piotr miał wypadek, miałem kolejny fatalny sen, w którym tonęła moja ukochana, a ja nie mogłem jej znaleźć pośród fal. Obudziłem się i przyszła ta okropna wiadomość. Ciężko jest mi to wszystko pojąć. Tak jakby istniała jakaś mistyczna chmura, w której wszystko się mieli, do której wszyscy jesteśmy podłączeni, w której przepływa energia nas wszystkich" – pisał dalej.

L.U.C. nie ukrywa, że dla niego śmierć Woźniaka-Staraka jest "wielką przestrogą i nauczką". "Odszedł świetny producent, pozytywny wariat, człowiek o wielkim sercu, który kochał się dzielić swoim szczęściem z innymi i jak każdy z nas wojował ze swoimi demonami" – dodał na koniec.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!