Dominika Gwit szczerze o hejcie dotyczącym jej wagi. "Przeraża mnie to jak schamieli internauci"

Dominika Gwit nie zawsze była odporna na hejterskie komentarze dotyczące jej wyglądu.
Dominika Gwit nie zawsze była odporna na hejterskie komentarze dotyczące jej wyglądu. Fot. Facebook / Dominika Gwit
Hejt to plaga naszych czasów. Na własnej skórze przekonała się o tym Dominika Gwit. Aktorka przyznała w wywiadzie w "Vivie!", że wylewa się na nią hejt dotyczący jej wagi, a pełne nienawiści komentarze bardzo ją bolały. Do czasu.


Znana m.in. z roli w serialu TVN "Przepis na życie" Dominika Gwit wielokrotnie padła ofiarą hejtu w internecie – niedawno broniła jej nawet Ewa Minge. Niektórym nie podoba się styl bycia aktorki, która nie przejmuje się opiniami na temat swojego wyglądu. Ba, jest nawet z niego dumna i cieszy się życiem. Gwit szczerze wyznała, że kiedy zrzuciła wagę, nie czuła się szczęśliwa i dopiero teraz jest w pełni sobą.


Jednak Gwit wydaje się zupełnie nie przejmować się hejterami i na Instagramie jest jedną z najbardziej optymistycznych i zabawnych polskich celebrytek. Teraz aktorka nie boi się teraz wstawić na Instagrama wideo, na którym pląsa w parku jak baletnica, jednak nie zawsze puszczała nienawistne komentarze dotyczące jej tuszy mimo uszu. Gwit przyznaje to w szczerym wywiadzie w "Vivie!".


– Przeraża mnie (...) to, jak schamieli [internauci – red.] i był moment, że przez to cierpiałam. Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić – wyznaje aktorka. Jak podkreśla, anonimowe komentarze dotyczące jej wyglądu potrafiły być wyjątkowo okrutne.


Dominika Gwit uodporniła się jednak na hejt. – Ale potem wszystko się zmieniło, teraz mam to w d…e. Jestem wykształconą, mądrą, inteligentną, piękną kobietą, która wie, czego chce, i zawsze osiąga swoje cele. Nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać – zaznacza celebrytka.

Według aktorki temat wagi wzbudza w Polsce "chore emocje". Gwit czuje jednak misję. – Cieszę się i jest to dla mnie zaszczyt, że mogę stać na czele wszystkich dziewczyn plus size, które piszą do mnie, że dzięki mnie po 10 latach założyły kolorową sukienkę i uwierzyły w siebie. To jest najważniejsze – podkreśla aktorka.

źrodło: Viva!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
0 0Kaczyński cieszy się, że gonimy Niemców. Ale powołuje się na raport, którego nie zrozumiał
0 0Borys Szyc wspaniały, tylko film słaby. Widziałem "Piłsudskiego" i czuję się znieważony
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców