Małgorzata Tusk zadała szyku we Francji. Tak wyglądała obok małżonek Trumpa i Macrona

Małgorzata Tusk we Francji obok żon przywódców państw grupy G7.
Małgorzata Tusk we Francji obok żon przywódców państw grupy G7. Fot. Facebook.com / First Lady Melania Trump
Szczyt G7 to nie tylko dyskusje i oficjalne spotkania. We francuskim Biarritz pojawiły się żony polityków biorących udział w wydarzeniu. Wśród nich znalazła się Małgorzata Tusk, która wybrała się na wycieczkę m.in. z żonami prezydentów USA i Francji.


Żony czołowych polityków udały się do Esplette niedaleko Biarritz we Francji. Wszystko odbywało się w ramach szczytu G7, w którym biorą udział przywódcy USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii, Włoch, Kanady oraz Unii Europejskiej.

Wśród pań, które pojechały zwiedzać francuską miejscowość, znalazły się małżonki prezydentów USA i Francji, czyli Melania Trump i Brigitte Macron, żona szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska Małgorzata Tusk, żona premiera Japonii Shinzo Abego Akie Abe, żona prezydenta Chile Sebastiana Pinery – Cecilia Morel – i małżonka premiera Australii Scotta Morrisona Jenny Morrison.

Zdjęciami z wycieczki pochwaliła się na Twitterze Melania Trump. Widać na nich, że żony przywódców chętnie pozowały do wspólnych fotografii. Po uśmiechach można sądzić, że razem świetnie się bawiły. A jak wypadła w tym gronie Małgorzata Tusk? Zobaczcie sami.Panie miały podobno okazję zjeść lunch w Villi Arnaga zbudowanej przez Edmonda Rostanda, autora popularnej sztuki "Cyrano de Bergerac". Ponadto degustowały wino i wzięły udział w pokazie tradycyjnych baskijskich tańców.


Szczyt G7 odbywa się w Biarritz od 24 do 26 sierpnia. Tym razem przywódcy chcieli położyć silny akcent m.in. na walkę z nierównościami i odnowienie bardziej sprawiedliwego partnerstwa z Afryką. Emmanuel Macron na szczyt G7 zaprosił cztery kraje partnerskie, działające na rzecz ochrony i promowania swobód demokratycznych i mające duże znaczenie na szczeblu regionalnym: Południową Afrykę, Australię, Chile oraz Indie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii