Ostatni prezent od Woźniaka-Staraka dla żony. Tak mieli uczcić rocznicę ślubu

Piotr Woźniak-Starak kupił Agnieszce apartament w Nowym Jorku.
Piotr Woźniak-Starak kupił Agnieszce apartament w Nowym Jorku. Fot. Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak
Para miała niebawem uczcić trzecią rocznicę ślubu (odbył się 27 sierpnia) huczną fetą, a następnie wyjazdem zagranicznym. Potem mieli pojechać do Nowego Jorku. Jak podaje jedna z gazet, to właśnie tam Piotr miał podarować Agnieszce apartament w centrum miasta.


Miał kosztować około 4 miliony dolarów, czyli około 16 milionów złotych – podaje "Super Express". W Nowym Jorku jest jeszcze jeden apartament, który należy do rodziny Staraków, ale Agnieszka i Piotr chcieli być niezależni.

Piotr Woźniak-Starak dorastał w Stanach Zjednoczonych i dobrze się tam czuł. Dlatego właśnie tam kupił prezent dla żony. To miała być ich oaza za oceanem. Kolejnym powodem miało być to, że Nowy Jork to centrum przemysłu filmowego i jednocześnie ważny polonijny ośrodek tego biznesu. W Polsce para mieszkała w willi w Konstancinie-Jeziornie.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka podała datę jego pogrzebu. Uroczystości odbędą się 29 sierpnia, przekazano w nekrologu opublikowanym w Rzeczpospolitej.

Msza żałobna odbędzie się o godzinie 19:00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Następnego dnia urna z prochami Woźniaka-Staraka ma zostać złożona w Fuledzie, niedaleko Giżycka. To podobno symboliczne miejsce dla zmarłego. 


Rodzina zaapelowała o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed", Akademię Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnaleźli 22 sierpnia płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Przedsiębiorca i producent filmowy wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno koło Giżycka cztery dni wcześniej.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Ten wywiad poruszył Brytyjczyków, ale nie wszystkim się spodobał
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy