Kurski idzie za ciosem. Ujawniono plany TVP ws. ukraińskiej telenoweli

Telewizja Polska możliwe, że zostanie koproducentem przebojowej telenoweli z Ukrainy
Telewizja Polska możliwe, że zostanie koproducentem przebojowej telenoweli z Ukrainy Fot. Instagram.com/katerinakovalchyk/, Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Serial "Zniewolona" skończył się dla wielu widzów zbyt szybko. Miał zaledwie dwa sezony, bo chyba nikt nie spodziewał się tak ogromnego zainteresowania - zwłaszcza ze strony polskiej publiki. Czy powstanie kontynuacja? Wiele na to wskazuje.


W ostatnich tygodniach przed telewizorami często zasiadało grubo ponad 3 miliony maniaków "Zniewolonej". Serial ruszył z początkiem lipca, a w miniony piątek wyemitowano finałowy, 48. odcinek. Co ciekawe, w Polsce był on pokazany wcześniej niż Ukrainie.


– Moim dyrektorom udało się również pozyskać prawa do emisji drugiego sezonu "Zniewolonej" wcześniej niż na Ukrainie. Jestem bardzo dumny, że światowa premiera tej produkcji ma miejsce właśnie w Polsce – mówił portalowi wirtualnemedia.pl prezes TVP, Jacek Kurski.


46. odcinek obejrzało niemal 4 mln osób. Możemy przypuszczać, że liczba widzów ostatniego epizodu telenoweli osiągnęła podobny poziom. Wiemy na pewno, że finał serialu pozostawił u wszystkich wielki niedosyt i pustkę.
A że trzeba kuć żelazo, póki gorące, media donoszą, iż jest spora szansa na kontynuację serialu.


"Według naszej wiedzy TVP chce mieć swój udział w powstawaniu kolejnych odcinków i stara się o to, aby zostać koproducentem 'Zniewolonej'. Wszystko jednak owiane jest tajemnicą, gdyż nie wiadomo, czy i kiedy rozmowy z ukraińskimi producentami przyniosą efekty" – donosi "Super Express". I dodaje, że TVP na razie w ogóle nie komentuje sprawy.

Z kolei "Fakt" podaje, że TVP nie byłaby wyłącznie koproducentem telenoweli. Akcja serialu mogłaby się przenieść również do Polski.

– Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków "Zniewolonej". Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe – mówił informator "Faktu".Widzom TVP1, którzy nie mogą się doczekać kontynuacji losów uroczej Katii,, pozostaje oglądanie powtórek. Będą co wtorek (od 3 września) o 21-szej na Jedynce. Do następnych wakacji. Czy wtedy planowany jest start nowej serii? Czas pokaże.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi