Jedna z najsłynniejszych par tanecznych już razem nie wystąpi. Rozstanie po 17 latach

Michał Malitowski z Tańca z Gwiazdami rozstał się z Joanną Leunis.
Michał Malitowski z Tańca z Gwiazdami rozstał się z Joanną Leunis. Fot. screen ze strony YouTube.com / Michał Malitowski
Byli parą przez 17 lat – nie tylko prywatnie, także w tanecznym życiu zawodowym. Razem zdobyli wiele nagród. Dziś wiadomo, że ta para już nie wystąpi. Michał Malitowski, znany widzom jako juror "Tańca z gwiazdami", rozstał się ze swoją partnerką Joanną Leunis.


Informacja o rozstaniu pojawiła się na oficjalnym profilu Joanny Leunis. Była skierowana do fanów pary, ale też do przyjaciół, kolegów i organizatorów zawodów i gal tanecznych, aby wiedzieli, że ta dwója już razem nie wystąpi.
"Ze smutkiem informuję, że (...) że po 17 latach Joanna Leunis i Michael Malitowski
już nie pracują, nie tańczą i nie mieszkają razem" – czytamy na profilu tancerki. Padła tam też informacja, że Leunis będzie kontynuować pracę poza Londynem.

Joanna Leunis ma 38 lat, pochodzi z Belgii. W parze z Michałem Malitowskim trenowała od 2002 r. Razem zdobyli tytuł Mistrzów Świata WDC w Tańcach Latynoamerykańskich w 2008 i 2009 roku. Do tego para pięciokrotnie wywalczyła tytuł mistrzów w tańcach latynoamerykańskich Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Blackpool. Przez wiele lat na zawodach reprezentowała Polskę, obecnie tańczy w barwach Anglii.
Leunis i Malitowskiego łączyła nie tylko wspólna pasja i praca. Byli ze sobą przez 17 lat. Trzy lata temu na świat przyszła ich córka Lia.
Tancerz nie odniósł się do oświadczenia swojej partnerki. Choć za odpowiedź zapewne można by uznać zamieszczone na Instagramie zdjęcie z córką.

Malitowski w "Tańcu z gwiazdami"
"Taniec z gwiazdami" na antenę Polsatu wraca 13 września. Wśród celebrytów na parkiecie znajdą się m.in. Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan.

W jury ponownie zasiądzie Michał Malitowski. W trakcie poprzedniej edycji tancerz odniósł kontuzję i potrzebna była rekonwalescencja. Na ekranie zastąpiła go Ola Jordan. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by Malitowski wrócił do swoich jurorskich obowiązków.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi