Kurdej-Szatan poniósł melanż. Filmiki z jej nocnych poszukiwań kebaba to hit Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan ma duży dystans do siebie i nie krępuje się wrzucać filmików z melanżowania na swoje InstaStories
Barbara Kurdej-Szatan ma duży dystans do siebie i nie krępuje się wrzucać filmików z melanżowania na swoje InstaStories Fot. instagram.com/basiaszatan
Gwiazdy to też ludzie – też lubią czasem poimprezować na mieście. I zjeść potem kebaba. Barbara Kurdej-Szatan bawiła się ze znajomymi w Krakowie, a część ich nocnego wojażu została uchwycona na Instagramie.


Aktorka występowała w Krakowie w musicalu "Chicago". Po spektaklu razem z kilkoma kolegami z zespołu wybrała się na Kazimierz, by świętować swój występ. W pewnym momencie sama chwyciła za smartfona i zaczęła nagrywać InstaStories.

– Kamilku, że co? Wypychasz mnie na jednej ręce? – zapytała kolegę. On jej odpowiedział, dlaczego to robi: – Tak, tutaj mam twoja pupę i tak bardzo mi cię łatwo wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz! Twoja pupa chyba pasuje do mojej ręki. Dobrze pasuje, wszystko jest wykształtowane pod moją rękę.

W międzyczasie pozdrowiła i oznaczyła w filmiku swojego męża Rafała Szatan. – A kochanie, bardzo cię kocham chciałam powiedzieć! – a potem jeszcze wypaliła, że: – Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze.

Potem idąc na kebaba wesoło podśpiewywała piosenkę, jednak humor jej siadł, gdy dowiedziała się, że budka z kebabem okazała się zamknięta.

– Nie chcą mi dać jeść! Jestem głodna. Jak ja będę jutro biegać i ćwiczyć? – narzekała. Jej kolega skomentował do tego jej wygląd: Wyglądasz jak mokra kura – powiedział.
Jednak trzeba przyznać, że celebrytka ma zdrowie. Następnego dnia biegała w zawodach Kraków Biznes Run i wzięła udział w treningu do "Tańca z gwiazdami".


To nie pierwszy raz kiedy Barabra Kurdej-Szatan nie krępuje się nagrywać filmiki nie będąc do końca trzeźwą. W zeszłym roku zdementowała tak plotki dotyczące jej ciąży. Następnego dnia w poście przyznała: "zawsze jak się upijam to wrzucam jakieś durne filmiki".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi