Miller przekracza granice. "Nikim dla mnie nie jest" – mówi o rzeczniczce Lewicy

Miller porównał Żukowską do Ziobry.
Miller porównał Żukowską do Ziobry. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Leszek Miller nie ukrywa rozczarowania, że Anna Maria Żukowska znalazła się na listach Lewicy do Sejmu, a dla Moniki Jaruzelskiej zabrakło na nich miejsca. Obecna rzeczniczka SLD skomentowała, że Miller traktuje ją jako "osobistego wroga". Były lider SLD nie czekał długo z odpowiedzią. A jest ona tak ostra, że na Twitterze na Millera posypały się gromy.


W poniedziałek Leszek Miller w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24 przyznał, że żałuje, iż na listach wyborczych Sojuszu Lewicy Demokratycznych nie ma Moniki Jaruzelskiej, a jest Anna Maria Żukowska. – Pani Jaruzelskiej nie ma, bo otrzymałaby zapewne więcej głosów niż nie tylko pani Żukowska, ale także i pan Zandberg – mówił.

Obecna rzeczniczka partii odniosła się w rozmowie z TVP Info do słów byłego szefa SLD. – Nie jest tajemnicą, że jestem jego osobistym wrogiem – stwierdziła Żukowska.

Miller nie odpuścił i dodał na Twitterze post, w którym odpowiedział na wypowiedź rzeczniczki sztabu Lewicy. "To nieprawda, że pani Żukowska jest dla mnie osobistym wrogiem. Nikim dla mnie nie jest. Jak Zbigniew Ziobro" – podsumował polityk, odwołując się do swojej słynnej wypowiedzi przed komisją ds. afery Rywina, gdy były premier nazwał Ziobrę "zerem".

Przypomnijmy, że niedawno Anna Maria Żukowska na antenie TVP oceniała raport końcowy sejmowej komisji śledczej ds. VAT. W dokumencie wykazano, że Donald Tusk i Ewa Kopacz powinni stanąć przed Trybunałem Stanu. Żukowska najpierw zgodziła się z tym stwierdzeniem, ale po programie przyznała, że popełniła błąd.

"Nie powinnam była stawiać żadnych hipotez. (…) Nie popieram stawiania Donalda Tuska oraz innych osób przed Trybunałem Stanu. Przepraszam za błąd" – dodała we wpisie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze