"Absolutny skandal w TVPiS". Tak telewizja publiczna urządziła "debatę" o rządach PiS

W TVP 3 Lublin urządzono debatę o rządach PiS. Zaproszono do niej tylko kandydatów PiS w wyborach.
W TVP 3 Lublin urządzono debatę o rządach PiS. Zaproszono do niej tylko kandydatów PiS w wyborach. Fot. screen z TVP 3 Lublin
Media narodowe na różne sposoby starają się sprzyjać partii rządzącej. Tym razem do zadziwiającej sytuacji doszło na antenie TVP 3 Lublin, kiedy urządzono debatę podsumowującą cztery lata PiS u władzy. W dyskusji wzięli udział tylko kandydaci tego ugrupowania w wyborach do parlamentu. A na widowni zasiadła pisowska młodzieżówka.


Debata odbyła się w ostatni poniedziałek w TVP 3 Lublin, w ramach programu "Tu i teraz - widzę, słucham, pytam". – Próbujemy dokonać pewnego oglądu, pewnego podsumowania tego, co się dzieje w Polsce, tej rzeczywistości politycznej, w której tkwimy w różnoraki sposób – zapowiadał na wizji Ryszard Montusiewicz, dyrektor i redaktor naczelny stacji.

"Skandal w TVPiS Lublin"
Problem w tym, że z debatą miało to niewiele wspólnego. W programie wystąpili bowiem tylko kandydaci PiS w nadchodzących wyborach: wicepremier Jacek Sasin, wiceminister Krzysztof Michałkiewcz, wicemarszałek województwa Dariusz Stefaniuk i wojewoda Przemysław Czarnek.

Co ciekawe, Montusiewicz nawet nie ukrywał faktu, że na widowni zasiedli głównie przedstawiciele młodzieżówki ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Formą debaty jest oburzony miejski radny i członek PO Bartosz Margul. – Absolutny skandal w TVPiS Lublin – ocenił w rozmowie z "Kurierem Lubelskim".


Dyrektor broni programu
Montusiewicz w rozmowie z press.pl wyjaśniał, dlaczego w dyskusji wzięli udział tylko politycy związani z PiS. – Program był próbą prezentacji i podsumowania czterech lat "dobrej zmiany" ze strony przedstawicieli podmiotów, które ją realizują: strony rządowej, administracji lokalnej (wojewoda) i samorządu – mówił.

Dyrektor wskazywał, że uczestnikami programu byli też przedstawiciele różnych środowisk młodzieżowych, którzy zgodnie z praktykowaną formułą, wyrażali swoje opinie i zadawali pytania.

źródło: "Kurier Lubelski", press.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje